Koruma Tulumu

Koruma Tulumu

Sıvı ve virüs gibi zararlı dış etkenleri geçirmeyen lamineli, sertifikalı koruma tulumlarımızın özelliği ve fiyatı nedir ?


Firmamız koruma tulumları sertifikalı olup dış etkenlere karşı tam bir bariyer görevi görmektedir.

İnovastil olarak tek kullanımlık tulumlarımız kişisel koruyucu donanım yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte, CE ve ISO 9001 sertikalara sahiptir. Üretimini yaptığımız tulumlarımız laminelidir. Yani bu tulumların kumaş özelliği;

Çift taraflı yapışma özelliğine sahip olan yapıştırıcılar ile kumaşlar birbirine eklenir. Uygulama esnasında aşırı ısı ve basınç kumaş tabakalarını birbirine yapıştırarak tamamen tek bir katman haline gelmesini sağlar. Laminasyon işlemi sayesinde ısı ve basınç yardımıyla birbirinden farklı yüzeylerin çeşitli baskılama ve yapıştırma yöntemleri ile bir araya getirilmesi ve tek bir katman halini alır. Dış etkenlere karşı korumak amacıyla kalınlaştırmak ve daha dayanıklı hale getirmek için kullanılan bu yöntem görüntünün zarar görmemesinin yanında parlaklık kazanmasını sağlar. Bu kumaşlar su emici ve su geçirmez özelliktedir. Ayrıca güneş ışınlarına dayanıklı ve antibakteriyeldir. Firmamız tek kullanımlık ürünleri alerjik malzemeleri içermez, kolay nefes alabilen, terletmeyen yapıya sahip, kişisel hijyeni korumakla birlikte bakteri transferini de engeller.


Yüksek kaliteli lamine malzemeden üretilmiş atılabilir koruyucu tulumlarımız;

-Sıvı sıçramalar, tehlikeli tozlar ve belirli biyolojik kirleticilere karşı bariyer koruması sağlar.

-Mikro gözenekli malzeme ve tasarım belirli biyolojik kirleticilere karşı koruma sunar.

-Terleme yapmaz dışarıdan hava sızdırmaz

-Kullanışlılık ve ek koruma sağlamak için sızdırmaz rüzgar kanatlı, fermuardır.

İnovastil olarak sadece  Türkiye'de  değil dünyada da  lider konumundayız. Yüksek kalite ve  standartlarda  üretilen  tek kullanımlık tulumlarımızın, en iyi şekilde ve  en kısa sürede  ürün imalatından başlayarak en son kullanıcıya ulaşmasına kadar olan her türlü tedarik sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaktayız.. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz destek hattımız ile her türlü  istek, şikayet ve memnuniyetinize karşı her an ulaşılabilirsiniz, müşterilerimize  maksimum düzeyde  yardımcı olmaya çalışmaktayız.


Koruma tulumlarımız güneş ışınlarına dayanıklı, antibakteriyel ve fiyatı konusunda da ekonomiktir. 70 gr olarak imal ettiğimiz bu koruyucu tulumları firmamız toptan satışını yapmaktadır. Sipariş ve fiyat bilgisi için 02164414246 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.