Kullan At Önlük Üretimi

Kullan At Önlük Üretimi

Firmamızın üretimini yaptığı kullan at önlükleri  iş alanınıza göre ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için farklı modellerde bulunmaktadır. Model detayları ve fiyat bilgisini 05348546303 iletişim numaramızdan öğrenebilirsiniz.

Hijyen amaçlı birçok sektörde kullanılan Tek Kullanımlık Önlük İmalatçısı olarak firmamız toptan siparişleriniz için ihtiyacı karşılamaktadır. Çalışma alanının ne olduğu farketmeksizin bizim için öncelikli olan ortamın sağlıklı olmasıdır. Hijyenin söz konusu olduğu bu denli ciddi bir konuda satışını yaptığımız bütün ürünler için sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve insan sağlığını her zaman ön planda tutarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gıda, sağlık ve ticaret amaçlı hizmet veren pek çok sektörde ürünlerimiz güvenle tercih edilmektedir. Talebin yoğun olduğu bu günlerde ihtiyaca seri cevap verebilmek için sadece toptan olarak satışını yaptığımız tek kullanımlık steril önlükler pratiklik sağladığı gibi çok kullanışlı ve fiziksel açıdan uyumludur. Ürünlerimiz, hava geçirgen, su itici, alev geciktirici, partikül geçirmez, bakteri oluşturmaz, hafif ve yumuşaktır. Hem çalışanlarınız hem de ziyareçileriniz için bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.


Hijyen konusunda gözardı edilen küçük bir detay tüketicinin sağlığını uzun ya da kısa vadede etkiler. Sektörünüzde kötü izlenim oluşturmamak, müşterilerinizin ya da ziyaretçilerinizin sağlığına zarar vermemek için bu koruyucu önlükler size fayda sağlayacaktır. Ortamın hijyen olması kalıcılığı ile sağlanmakta bunun içinde sanitasyon tedbirler mutlaka önemlidir. Tek kullanımlık bu önlüklerin kullanılması alacağınız önlemlerden ilkidir. 

En değerli varlık olan insan, kaliteli yaşamayı hak etmektedir. İnovastil olarak sizlerin hak ettiği değerleri sağlamakla yükümlüyüz. Bu amacımızı gerçekleştirirken doğru yolları seçerek, insana hizmeti en uygun şekilde sunmak öncelikli vazifemizdir.